Özel Kütahya Hastanesi Lansmanı Yapıldı

Özel Kütahya Hastanesi Lansmanı Yapıldı

Tavşanlı’da Fuhuş Operasyonunda 21 Kişi Gözaltına Alındı

Tavşanlı’da Fuhuş Operasyonunda 21 Kişi Gözaltına Alındı

KütahyaSpor’dan Olağan Genel Kurul İlanı

KütahyaSpor’dan Olağan Genel Kurul İlanı

Kütahya Yaratıcı Şehirler Arasına Girmeye Aday

Kütahya Yaratıcı Şehirler Arasına Girmeye Aday

Vefatının 743. Yılında Mevlana Anıldı

Vefatının 743. Yılında Mevlana Anıldı

Polemder, Kamil Saraçoğlu’nu Ziyaret Etti
  • Ana Sayfa » Kütahya
  • 8 Aralık 2016 - 17:36:49
Polemder, Kamil Saraçoğlu’nu Ziyaret Etti

Türkiye Polis Emeklileri Derneği Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) Kütahya Şubesi yöneticileri, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Dernek Şube Başkanı Aydın Bola, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na çalışmalar hakkında bilgiler vererek; Kamu yararına çalışan Türkiye Polis Emeklileri Derneği Sosyal Yardım Derneği’nin Genel Merkezi’nin İstanbul’da bulunuyor. Türkiye genelinde 31 şube ile faaliyet gösteriyoruz. Önümüzde ki […]

Türkiye Polis Emeklileri Derneği Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) Kütahya Şubesi yöneticileri, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Dernek Şube Başkanı Aydın Bola, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na çalışmalar hakkında bilgiler vererek; Kamu yararına çalışan Türkiye Polis Emeklileri Derneği Sosyal Yardım Derneği’nin Genel Merkezi’nin İstanbul’da bulunuyor. Türkiye genelinde 31 şube ile faaliyet gösteriyoruz. Önümüzde ki günlerde Kültür gezisi düzenlemek istiyoruz bu konuda siziz desteklerinizi bekliyoruz, dedi.
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya ile ilgili yapılan ve yapımı devam eden proje ve faaliyetler hakkında dernek yöneticilerini bilgilendirerek, Öncelikle sizlere bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Biz, belediye olarak, Kütahyalı hemşehrilerimize yönelik güzel ülkemizin her köşesini tanıtmak için kültürel geziler düzenliyoruz. Bu kültürel gezilerimiz büyük ilgi görüyor ve yoğun katılım oluyor. Belediyemize ait sadece bir adet yolcu otobüsümüz var. Eğer müsait olursa, derneğinizin kültür gezisine bu otobüsümüzü tahsis ederiz. Biz, kamu yararına çalışan tüm sivil toplum Kuruluşlarının taleplerini imkanlarımız ölçüsünde karşılamaya çalışıyoruz.” dedi

Ziyaret sonunda, Belediye Başkanı Saraçoğlu, polis derneği yöneticileri ile birlikte, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ziyarete Dernek Şube Başkanı Aydın Bola ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Zeki Şan, Kerim Başaran, Mustafa Nazlıpınar, Zeki Ünal ve dernek Genel Merkez Basın Sözcüsü Halis Kahraman katıldı.

Kaynak; Kütahya Belediyesi

  • Yorumla

ANKET

Battı - Çıktı Projesinden Memnunmusunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz