Özel Kütahya Hastanesi Lansmanı Yapıldı

Özel Kütahya Hastanesi Lansmanı Yapıldı

Tavşanlı’da Fuhuş Operasyonunda 21 Kişi Gözaltına Alındı

Tavşanlı’da Fuhuş Operasyonunda 21 Kişi Gözaltına Alındı

KütahyaSpor’dan Olağan Genel Kurul İlanı

KütahyaSpor’dan Olağan Genel Kurul İlanı

Kütahya Yaratıcı Şehirler Arasına Girmeye Aday

Kütahya Yaratıcı Şehirler Arasına Girmeye Aday

Vefatının 743. Yılında Mevlana Anıldı

Vefatının 743. Yılında Mevlana Anıldı

Künye

AJANS KÜTAHYA

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Muzaffer Özen
iletisim@ajanskutahya.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Muzaffer Özen
muzafferozen@ajanskutahya.com

Editörler / Editors
Ayşe Nur Kaya
aysenurkaya@muzmannet.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Mali Müşavir / Financial Advisor

Reklam / Advertise
Ayşe Nur Kaya
0 850 840 89 42
iletisim@ajanskutahya.com

Adres
Yıldırım Beyazıt Mah. Sucu Dede Sok. No:13/A Kütahya

E-Mail
iletisim@ajanskutahya.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Teknik Destek ve Güncelleme; MUZMAN NET
WordPress 4,6 altyapısı ile Semantik Haber Teması
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Ajans Kütahya harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YASAL BİLGİ
Ajanskutahya.com sitesinde yayınlanan haberler ve fotoğraflar kullanıcılar tarafından, e-posta, mesaj ve sosyal medya adresimizden bize gönderilmekte ve yayınlanmaktadır.Bu tür haber, fotoğraf ve metinler yayınlayan sitemiz 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin, haberlerin, fotoğrafların ve metinlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletisim@ajanskutahya.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler 3 iş günü içinde sitemizden kaldırılacaktır.
İlgili Yasa:
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyright 2016 ajanskutahya .com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ajanskutahya.com’a aittir. Ajanskutahya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ajanskutahya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.ajanskutahya.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ajanskutahya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Privacy Policy
© Copyright 2016 Ajanskutahya .com All Rights Reserved. All copyrights of the code, news, pictures, interviews etc. belong to Ajanskutahya.com. All of the articles, materials, pictures, sound files, animations, videos, design, design layouts contained in ajanskutahya.com are protected by Copyright Law 5846 Copyright. They may not be copied, distributed, altered or published in any commercial manner without the written consent of ajanskutahya.com. Copying without mentioning unauthorized sources We have been unable to use. External links on www.ajanskutahya.com are opened on a separate page. The authors are responsible for the published comments. article. Anything on Ajanskutahya.com Without Notice, it may change at any time. You are not responsible for any of the Errors resulting from this site.

internet-yayincilari-dernegi-logosu

Ajans Kütahya, İYAD Üyesidir.

ANKET

Battı - Çıktı Projesinden Memnunmusunuz?

KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz